Miesto, kde vznikajú vaše nezabudnuteľné spomienky

Svadba | Oslavy
Chcete prežiť svoje najkrajšie a nezabudnuteľné chvíle v kruhu rodiny či priateľov? Nezáleží na tom, aká veľká rodina sa stretne, alebo koľkých priateľov pozvete. Podstatné predsa je, aby sa z tých chvíľ stali spomienky navždy zapísané vo Vašich srdciach. Aby to tak naozaj bolo, o to sa už s radosťou postaráme my v hoteli Armales v Stakčíne.

Svadby

Moderná | Profesionálna
Svadobný deň je jedným z najkrajších dní vo vašom živote. Než si ho však naplno vychutnáte, čaká vás podrobné plánovanie a často veľa neľahkých príprav. Aby ste na to však neboli úplne sami, prichystali sme si pre vás bohatú svadobnú nápovedu, ktorá vás prípravou na váš veľký deň prevedie formou zaujímavých tipov a nápadov. Predstavíme vám všetky možnosti, ktoré máte pri výbere svadobných prsteňov, aby ste našli tie dokonalé krúžky nielen pre svoj veľký deň, ale aj na zvyšok svojho života. Prevedieme vás organizáciou svadobnej hostiny, poradíme vám, ako usporiadať rozlúčku so slobodou alebo akú zvoliť svadobnú farbu. Nevesty čaká sprievodca výberom rozprávkových svadobných šiat aj perfektne ladiacich šperkov. Užitočné rady tu nájdu tiež páni – priblížime vám, na čo všetko by ste nemali zabudnúť a ako sa v tento veľký deň premeniť na skutočného elegána vďaka manžetovým gombíkom. Všetky svoje kroky potom budete mať v priebehu príprav pod palcom s podrobným svadobným plánovačom, vďaka ktorému bude vaša svadba skutočne očarujúca a nezabudnuteľná.

SpoloČenské podujatia

Oslavy | Párty

Oslavu narodenín, kde máme možnosť sa stretnúť opäť s rodinou alebo priateľmi, by sme mali prispôsobiť typu hostí. Môžeme to síce risknúť, ale vhodnejšie je oslavovať zvlášť s rodinou, spolupracovníkmi a priateľmi.
Tieto homogénne skupiny sú bezprostredné, všetci sa poznajú a tým odpadá ostych.
Ak chceme pozvať veľa ľudí , trebárs sto, potom je jedno, že sa skupiny miešajú.
Na oslavu jubilea by sme mali hostí pozvať písomne. Postačí e-mailom, s návodom na oblečenie, miesto a čas oslavy, respektíve druh zábavy.

Kontaktné informácie

Hotel Armales ***
Duchnovičova 282/1
067 61 Stakčín

hotelarmales@gmail.com

(+421) 0948 289 421