Wellness

CENNÍK:

Ruská baňa (parná sauna):   5 eur/hod /osoba
Infrasauna:  5 eur/hod /osoba
Soľná izba:  2 eur/hod /osoba
Masážna posteľ:
Masážna vaňa: 5 eur/hod.

- po dohode možná skupinová zľava
- osuška, drink, obuv

 

Himalájska soľná izba
Himalájska soľná izba , himalájska soľná stena, himalájska soľná kabína, himalájska soľná jaskyňa postavená pomocou himalájskej soli ponúkajú prírodnú liečebnú metódu na ochranu zdravia. Himalájska soľná izba, himalájska soľná kabína, himalájska soľná jaskyňa má bakteriologicky veľmi čistú mikroklímu. Himalájska soľná izba, himalájska soľná kabína, himalájska soľná jaskyňa má vzduch nasýtený s minerálmi a blahodarnými mikroorganizmami má pre zdravie prospešné záporné náboje. Okrem toho himalájska soľ obsahuje pre náš organizmus dôležité chemické prvky - jód, draslík, horčík, selén - a ďalšie užitocné látky.

Himalájska soľná terapia - účinky:
o Používaním himalájskej soli vieme pomôcť nielen pri ochorení dýchacích ciest, ale napr. pri alergických ochoreniach, sennej nádche a pri zoslabnutí imunitného systému
o Himalájska soľná terapia zvyšuje kvalitu spánku
o U astmatikov himalájska soľná terapia znižuje počet kríz
o Himalájska soľná terapia zvyšuje odolnosť proti záťaži

Komu je odporúčená himalájska soľná terapia?
o Aj zdravím - himalájska soľ zvyšuje odolnosť voči záťaži pomocou účinku očisťujúcého plúc
o Fajčiarom
o V prípade zápalových ochorení dýchacích ciest
o Pri záškrte, sennej nádche, bronchitíde, sinusitíde, zápale prínosových dutín, pri zápale ucha, zápale hlasiviek
o Alergikom
o Astmatikom
o Športovcom
o Pri ekzéme, psoriasis

Himalájska soľná terapia je vlastne detoxikačná liečivá metóda urýchľujúca detoxikáciu organizmu. Himalájska soľ má vysoký rozpúšťací účinok a nadýchané soľné kryštály napomáhajú očistenie dýchacích ciest. Himalájska soľná izba, himalájska soľná stena, himalájska soľná kabína, himalájska soľná jaskyňa postavená pomocou himalájskej soli ponúkajú prírodnú liečebnú metódu na ochranu zdravia. Himalájska soľná izba, himalájska soľná kabína, himalájska soľná jaskyňa má bakteriologicky veľmi čistú mikroklímu. Soľná izba, soľná stena, soľná kabína, soľná jaskyňa má vzduch nasýtený s minerálmi a blahodarnými mikroorganizmami má pre zdravie prospešné záporné náboje. Okrem toho obsahuje himalájska soľ pre náš organizmus dôležité chemické prvky - jód, draslík, horčík, selén - a ďalšie užitocné látky. Najdôležitejším liečebným účinkom himalájskych soľných kabín je vplyv na sliznice dýchacích ciest, a na hladkú svalovinu priedušiek. Tieto minerály v prirodzenom stave dávajú šlachetnosť a efektívnosť soľnej terapie. 1 hodina v himalájskej soľnej izbe, v soľnej kabíne, v soľnej jaskyňi vyhovuje účinkom jedného celého dňa na morskom pobreží!

Jedinečné vlastnosti himalájskej kryštalickej soli:
o Himalájska soľ obsahuje 84 druhov minerálnych látok a stopových prvkov
o Himalájska soľ celkom čistá, bez nečistôt
o Himalájska soľ má podľa okolnostiam vzniknutia a podľa zloženia jedinečnú farebnosť a krásu
Himalájska soľná izba , soľná stena, soľná kabína, soľná jaskyňa je bez baktérií a vírusov.

solna izba satna prezliekaren satna

Infrasauna

Infračervené lúče sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v kabíne. Vďaka dvojitej stene infrasauny je umožnené zvýšenie teploty zo 40 stupňov Celziových na 60 stupňov Celziových, čím sa aj účinok zdvojnásobí. Infrasaunu môžu smelo používať aj tie osoby, ktoré majú strach z uzatvorených priestorov resp. neznášajú dobre horúčavu, nakoľko infrasauna vyvinie svoje blahodarné účinky aj v tom prípade, keď necháte otvorené dvere a navyše sú na jej dverách sklenené výplne.

Ako používať infrakabínu?Pred a po jej použití vypite väčšie množstvo minerálnej vody. Ak sa pred použitím infrasauny osprchujete, zintenzívnite potenie. V prípade prechladnutia alebo chrípky sa doporučuje predĺžené použitie, nakoľko zabraňuje množeniu vírusov. Dbajte na rovnováhu organizmu a dopĺňanie minerálov. Ak ste si už zvykli na tridsaťminútové použitie a vyšší stupeň teploty, môžete použitie predĺžiť na štyridsať minút. Má to priaznivý vplyv hlavne na tkanivá a bunky.

Na čo si treba dávať pozor?Ani jeden odstavec tohto článku si nevysvetľujte tak, že sa jedná o liečebnú metódu! Poraďte sa so svojim lekárom! V prípade niektorých liekov sa nedoporučuje súčasné používanie infraenergie, nakoľko sa môžu prejaviť vedľajšie účinky a iné reakcie, nezabúdajte na to vo vlastnom záujme! Ak by ste pri používaní infrasauny pocítili zhoršenie Vášho stavu, bezodkladne prerušte používanie a poraďte sa so svojim lekárom!

infra sauna masazne vane masazna postel

  

Website Security Test